E-poe kasutustingimused ja tellimine

Vitasept.com e-poodi haldab Goodpoint Chemicals (reg nr: 11612456, aadress: Urda tee 3, Jälgimäe küla Saku vald Harjumaa 76404)

Kõik www.vitasept.com kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Vitasept.com e-poes saab ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendina. Kaup toimetatakse kohale vaid Eesti piires.

Goodpoint Chemicals OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.
Goodpoint Chemicals OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Tellimuse vormistamine

Vitasept.com e-poest kauba tellimine on väga lihtne.

Toodete tellimiseks vali sobivad tooted välja lisades need ostukorvi vajutades kastile “lisa ostukorvi”.

Kui oled valimisega ühele poole saanud, ava ostukorv vajutades paremalpool olevale pruunile kastile ”vaata ostukorvi”. Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis oma valitud kaubad üle ning täpsusta kogused. Kui soovid koguseid muuta kirjuta väikses kastis olev kogus ümber ning seejärel vajuta ”uuenda ostukorvi”. Kui soovid toote eemaldada vajuta vasakulpool olevale punasele ristile.

Sooduskoodi kasutamine

Kui Sulle on antud personaalne sooduskood või kampaaniakood, sisesta see “kupongikoodi” lahtrisse, klõpsa “kinnita kood” nupule ning veendu, et tooted, millele soodustus pidi rakenduma, on tähistatud soodushinnaga.

Kauba eest tasumine

Tasuda saab koheselt pangalingiga valides sobiva panga (SEB, Swedbank, Luminor, Coop ja LHV). Maksete vahendajaks on vastav pank või Maksekeskus AS.

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst Itella Smartpost/Omniva pakiautomaadi või kulleri.

NB! Kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Maksekeskuse (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay).

Vali endale sobiv makseviis, selleks vajuta panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.

Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse Sind Maksekeskusesse. Kui tasud Maksekeskuse kaudu, tuleb Maksekeskuses märkida linnuke kasti “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse Sind panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

TASUTA transport kulleri või Smartpostiga on Eestis tellimustele alates 50€+km (60€). Väiksematele tellimustele lisandub kulleri (7€) või Smartposti (3,96€) tasu.

Tellimus toimetatakse kohale Eestis 3-4 tööpäevaga Itella SmartPosti ja Itella Smartkuller vahendusel. Kampaaniate ajal võib tarneaeg olla Eesti piires kuni 14 tööpäeva.

Kauba tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisel katab saatmiskulud kauba tellija

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning vabas vormis tagastamisavaldus peab olema Goodpoint Chemicals OÜ-le saadetud kirjalikult meiliaadressil tellimine@gpc.ee 14 päeva jooksul.

Ettemaks tühistatud tellimuse (va transpordikulu) eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Goodpoint Chemicals OÜ-le.

Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punktist 41 tulenevalt ei kuulu tagastamisele (st Tellija kaotab taganemisõiguse) avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) Kaup, va kui pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning Kauba kättesaamisel kullerteenuse vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on viivitamatult teatatud Goodpoint Chemicals OÜ vigastatud pakendiga kauba kättesaamisest.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

 

Lisainfo

Goodpoint Chemicals OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.

Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu osas: telefon +372 55928732; e-mail minnamai@goodpointchemicals.com

Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.

Seoses Covid-19 viirusesse haigestumise suurenemisega ei ole võimalik alates 17.09.2020 tulla ise kaubale järele.

Olge terved!