Kauba tellimine

Vitasept.com e-poodi haldab Goodpoint Chemicals OÜ (reg nr: 11612456, aadress: Urda tee 2/1, Jälgimäe küla Saku vald Harjumaa 76404)

Kõik www.vitasept.com kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Vitasept.com e-poes saab ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendina. Kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

Tellimuse vormistamine

Vitasept.com e-poest kauba tellimine on väga lihtne.

Toodete tellimiseks vali sobivad tooted välja lisades need ostukorvi vajutades kastile “lisa ostukorvi”.

Kui oled valimisega ühele poole saanud, ava ostukorv vajutades paremalpool olevale ostukorvi märgikesele ja valivaata ostukorvi”.  Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis oma valitud kaubad üle ning täpsusta kogused. Kui soovid koguseid muuta kirjuta väikses kastis olev kogus ümber ning seejärel vajuta ”uuenda ostukorvi”. Kui soovid toote eemaldada vajuta vasakulpool olevale punasele ristile.

Sooduskoodi kasutamine

Kui Sulle on antud personaalne sooduskood või kampaaniakood, sisesta see “kupongikoodi” lahtrisse, klõpsa “kinnita kood” nupule ning veendu, et tooted, millele soodustus pidi rakenduma, on tähistatud soodushinnaga.

Kauba eest tasumine

Tasuda saab koheselt pangalingiga valides sobiva panga (SEB, Swedbank, Luminor, Coop, Citadele ja LHV). Maksete vahendajaks on vastav pank või Montonio Finance UAB.

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst Itella Smartpost/Omniva/DPD pakiautomaadi või kulleri.

NB! Kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Montonio makselahenduse (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele).

Vali endale sobiv makseviis, selleks vajuta panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.

Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse Sind end tuvastama vastavas pangas. Seal tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.

Seoses Covid-19 viirusesse haigestumise suurenemisega ei ole võimalik alates 17.09.2020 tulla ise kaubale järele.

Olge terved!