Globaderm®

Eukalüptiõliga hoolduskreem

4.80 24.00 

Puhasta

Igapäevaseks kasutamiseks sobiv kergelt antiseptiline hoolduskreem, mis muudab naha pehmeks ja elastseks ning aitab säilitada naha loomulikku kaitsevõimet. Taastab kuiva, kareda ning lõhenenud naha normaalse seisundi. Sisaldab looduslikku eukalüpitõli, mis annab kreemile antiseptilised omadused ja värskendava lõhna. Ei sisalda kunstlikke värv- ega lõhnaineid.

Lisaks igapäevasele hooldusele sobib Globaderm® kasutamiseks veel järgmistel puhkudel: kuiva ja lõhenenud naha hooldus (atoopiline, psoriaatiline nahk), kriimustunud ja pragunenud nahk, nahapõletus (nt päikesepõletus), ärritunud nahk (nt pärast habemeajamist või raseerimist), pisitraumade hooldus (hõõrdumine, sinikad jms).

TOOTE OMADUSED   

  • kergelt antiseptiline
  • sisaldab looduslikku eukalüptiõli
  • värvainevaba
  • mugavas pumbaga pudelis

KASUTAMINE
Kanda nahale masseerivate liigutustega ja hõõruda imendumiseni. Väga kuiva naha puhul kasutada mitu korda päevas. Täielikuks imendumiseks võib kuluda kuni 3 minutit

SÄILITAMINE
Pärast avamist säilib toode kuni 24 kuud. Et tagada toote kvaliteeti, säilitada toatemperatuuril, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes ja vältida külmumist.

UTILISEERIMINE
Toode on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Pakendi utiliseerimiseks, loputada pakendi sisu veega.

KOOSTIS
aqua purificata, glycerin, mineral oil, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, polyethylene glycol, eucalyptus globulus, betacidep, sodium hydroxide

pH 5,5

Globaderm® Infoleht

Lisainfo

Pakend

50ml tuub, 400ml pumbaga pudel, 1L pumbaga pudel

Ühiku hind

20.66 €/liiter

Seoses Covid-19 viirusesse haigestumise suurenemisega ei ole võimalik alates 17.09.2020 tulla ise kaubale järele.

Olge terved!