Müügitingimused

Vitasept.com e-poodi haldab Goodpoint Chemicals OÜ (reg nr: 11612456, aadress: Urda tee 3, Jälgimäe küla Saku vald Harjumaa 76404)

Kõik www.vitasept.com kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Vitasept.com e-poes saab ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendina. Kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

Tellimuse vormistamine

Vitasept.com e-poest kauba tellimine on väga lihtne.

Toodete tellimiseks vali sobivad tooted välja lisades need ostukorvi vajutades kastile “lisa ostukorvi”.

Kui oled valimisega ühele poole saanud, ava ostukorv vajutades paremalpool olevale ostukorvi märgikesele ja valivaata ostukorvi”. 
Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis oma valitud kaubad üle ning täpsusta kogused. Kui soovid koguseid muuta kirjuta väikses kastis olev kogus ümber ning seejärel vajuta ”uuenda ostukorvi”. Kui soovid toote eemaldada vajuta vasakulpool olevale punasele ristile.

Sooduskoodi kasutamine

Kui Sulle on antud personaalne sooduskood või kampaaniakood, sisesta see “kupongikoodi” lahtrisse, klõpsa “kinnita kood” nupule ning veendu, et tooted, millele soodustus pidi rakenduma, on tähistatud soodushinnaga.

Kauba eest tasumine

Tasuda saab koheselt pangalingiga valides sobiva panga (SEB, Swedbank, Luminor, Coop, Citadele ja LHV). Maksete vahendajaks on vastav pank või Montonio Finance UAB.

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal menüü kõrval korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst Itella Smartpost/Omniva/DPD pakiautomaadi või kulleri.

NB! Kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi vastava pangalingi (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele).

Vali endale sobiv makseviis, selleks vajuta panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.

Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse Sind vastavasse panka. Seejärel tuleb ennast identifitseerida, kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.

Maksevõimalused

Tasuda saab koheselt pangalingiga valides sobiva panga (SEB, Swedbank, Luminor, Coop, Citadele ja LHV). Maksete vahendajaks on vastav pank või Montonio Finance UAB.

Pangalingiga tasudes vajuta peale makse sooritamist kindlasti pangas “Tagasi kaupmehe juurde” nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt.

Kohaletoimetamine

Vitasept.com e-poest ostmisel on võimalik valida 3 kohaletoimetamise viisi vahel:

Kulleri transport – kättetoimetamise tasu 7€, DPD kuller 6,90€ . Eesti piires alates 60€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul.

DPD pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 2,50€. Eesti piires alates 60€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud DPD pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. DPD saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Itella SmartPOSTi pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 4,50€. Eesti piires alates 60€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud SmartPOSTi pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. SmartPOST saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Omniva pakiautomaat – kättetoimetamise tasu 4,50€. Eesti piires alates 60€ ostust transport tasuta. Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Sinu valitud Omniva pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. Omniva saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

Pretensioonid ja tagastusõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ja pretensioonide esitamise õigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile tellimine@gpc.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavalduse tüüpvormi leiab siit.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Goodpoint Chemicals OÜ-l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Ostjal puudub taganemisõigus toodete osas, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (nt. kosmeetika).

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. E-poest tellitud kaupa on võimalik tagastada ka meie kontorisse Urda tee 3, Jälgimäe 76404, Saku vald, Harjumaa.

Goodpoint Chemicals OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, Ostjalt lepingu alusel kõik saadud tasu. Goodpoint Chemicals OÜ kannab Ostja poolt tasutud summa tagasi samale arvelduskontole, millelt tasumine toimus. Goodpoint Chemicals OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Sularaha tagasimakseid Goodpoint Chemicals OÜ ei teosta.

Goodpoint Chemicals OÜ-l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Goodpoint Chemicals OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.  Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Goodpoint Chemicals OÜ vastutab, parandab või asendab Goodpoint Chemicals OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Goodpoint Chemicals OÜ Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Kõik probleemid ja mured lahendame läbirääkimiste teel, kõige lihtsam on meile helistada 5627 5636 või saata kiri tellimine@gpc.ee 

Pretensiooni esitamise õigus

Goodpoint Chemicals OÜ vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Sellest esimese ühe aasta jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Goodpoint Chemicals OÜ kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel 2 kuu jooksul pöörduda Goodpoint Chemicals OÜ poole, saates e-kirja aadressile tellimine@gpc.ee või helistades E-R 9:00-17:00 telefonil +372 5627 5636.

Goodpoint Chemicals OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.  Kui e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Goodpoint Chemicals OÜ vastutab, parandab või asendab puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Goodpoint Chemicals OÜ ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Goodpoint Chemicals OÜ vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 10 tööpäeva jooksul.

Konfidentsiaalsus

Goodpoint Chemicals OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostja e-posti aadressi kasutatakse talle tellimuse info edastamiseks ja mõne aja möödudes võidakse saata ka ühekordne e-kiri tagasiside saamise eesmärgil.

E-pood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. 

Vaidluste lahendamine

Käesolevates lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus.

Kui Ostjal on Vitasept.com veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile minnamai@gpc.ee või helistada telefonil (+372) 5627 5636 (E-R 09:00-17:00).

Kui Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjon tegutseb Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti juures, mis asub aadressil Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon: 620 1707, epost: info@tarbijakaitseamet.ee. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Goodpoint Chemicals OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole siin.

Lisainfo

Goodpoint Chemicals OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.

Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu osas: telefon +372 5627 5636; e-mail minnamai@goodpointchemicals.com

Seoses Covid-19 viirusesse haigestumise suurenemisega ei ole võimalik alates 17.09.2020 tulla ise kaubale järele.

Olge terved!